ابزار وبمستر

افتتاح 24 طرح اقتصادي و توليدي طي هفته تعاون در مازندران
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 844362
تعداد نوشته ها : 253
تعداد نظرات : 9
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي مازندران خبر داد:

افتتاح 24 طرح اقتصادي و توليدي طي هفته تعاون در مازندران

 

مهر: مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي مازندران از افتتاح 24 طرح اقتصادي و توليدي با محوريت تشكل هاي تعاوني با اعتباري بالغ بر سه ميليارد تومان در هفته تعاون خبر داد.

علي بابايي كارنامي بمناسبت گراميداشت هفته تعاون در ديدار با نماينده ولي فقيه در مازندران اظهار داشت: اهميت بخش هاي تعاوني در شاخصه هاي ملي و سطح بين الملي و رشد اقتصادي كشور موثر است.

 

وي با اشاره به اينكه بانك توسعه تعاون  يكي از زيرساخت هاي بخش تعاون محسوب مي شود افزود: اين بانك در 18 شعبه به تعاوني هاي موجود در استان خدمات ارائه مي كند.

مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي مازندران افزود: بانك ملي و توسعه تعاون حدود 100 ميليارد تومان تسهيلات از منابع داخلي و وجوه اداره شده خود را براي تجهيز منابع ريالي بنگاه اقتصادي در مقوله تعاون پرداخت كردند.

بابايي كارنامي با بيان اينكه اداره تعاون، بانك توسعه تعاون و تشكل هاي مربوط به اين  بخش دو ماموريت ويژه را در استان دنبال مي كنند افزود: يكي توسعه بخش تعاوني و ديگري افزايش اشتغال است.

اين مقام مسئول افزود: هدف از ارتقا و تشكيل  بخش تعاوني در اقتصاد كشور، واگذاري تعاوني به بخش خصوصي، آموزش فني حرفه اي براي توانمندسازي اين بخش، تاسيس تعاوني با اعضاي بالا، اعطاي تسهيلات براي تقويت تعاوني و نوسازي و بهسازي اين بخش، ريشه كن كردن فقر در جامعه و رفع اشتغال بيكاران است.

بابايي با بيان اينكه برخي از افراد تصور مي كنند كه براي اشتغال تنها بايد در دستگاه دولتي به عنوان كارمند جذب شوند افزود: مردم بايد با تشكيل شركت هاي تعاوني به صورت گروهي براي خود اشتغال و درآمد پايدار ايجاد كنند.

وي با بيان اينكه دهك هاي پايين جامعه نمي توانند در برند وسازو كار بخش خصوصي فعاليت كنند افزود: اين افراد مي توانند با تشكيل تعاوني ها و با توانمند كردن اين بخش در چرخه اقتصاد كشور رقابت كنند.اشتراک این مطلب در :

X